Aukce Beskydy Raszka Pavel
  • 637183044690913195_razska4.JPG
  • 637183044787311109_razska5.JPG
  • 637183044886703425_razska6.JPG
  • 637183044998892057_razska7.JPG
  • 637183045076577214_razska8.JPG

Raszka Pavel

*1907 +1979

Beskydy

ID Aukce: 1519
Olej, plátno, 71 cm x 97 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:46:00

100 Kč

PDR14756 160027. 5. 2020 8:09:43
SRQ37427 150012. 5. 2020 10:28:39