Aukce Krajina Raszka Pavel
  • 637183046367510919_razska1.JPG
  • 637183046488146244_razska.JPG
  • 637183047277323974_razska3.JPG
  • 637183047196994018_razska2.JPG

Raszka Pavel

*1907 +1979

ID Aukce: 1520
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:47:00

100 Kč

ONJ93160 100027. 5. 2020 8:12:18