Aukce Krajina Raszka Pavel

Raszka Pavel

*1907 +1979

ID Aukce: 1520
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč