Aukce Krajina Pospíšil Bohumil
  • 637183053702169963_pospisil1.JPG
  • 637183053937417965_pospisil3.JPG
  • 637183053783822783_pospisil.JPG
  • 637183053859135892_pospisil2.JPG

Pospíšil Bohumil

ID Aukce: 1521
Olej, plátno, 60 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 19:48:00

100 Kč

GNU58564 150027. 5. 2020 15:45:38