• 637190008072117641_arch.jpg
  • 637190008145711697_arch1.jpg
  • 637190008211806207_arch2.jpg
  • 637190008407596502_arch3.jpg
  • 637190008482361429_arch4.jpg

Archipenko Alexander

*1887 +1964

Matka s dítětem

ID Aukce: 1527
Bronz, výška bez podstavce 34 cm. Signováno na zadní straně a číslováno 4/7. Mírně poškozeno. Pravděpodobně pozdější odlitek.
Vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:54:00

1 000 Kč

DEU65935 4800022.05.2020 14:59:02