Aukce Na pastvě Lolek Stanislav
  • 637173800724166485_lolek.JPG
  • 637173800809952135_lolek2.JPG
  • 637173800864640067_lolek3.JPG
  • 637173800669943200_lolek1.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Na pastvě

ID Aukce: 1534
Olej, plátno, 29 cm x 33,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1898 - 1899. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:01:00

1 000 Kč

Příhozů: 10

MQL97164 2200027. 5. 2020 19:55:51
AIQ90097 2100027. 5. 2020 19:54:21
MQL97164 1900027. 5. 2020 19:53:09
AIQ90097 1800027. 5. 2020 19:53:06
MQL97164 1700027. 5. 2020 19:50:26
AIQ90097 1600027. 5. 2020 19:47:17
MQL97164 1500027. 5. 2020 19:44:36
AIQ90097 1400027. 5. 2020 18:43:18
MQL97164 1300027. 5. 2020 13:51:46
AIQ90097 1200016. 3. 2020 1:23:54