• 637193494463091137_saloun5.JPG
  • 637193494730449427_saloun6.JPG
  • 637193494550448327_saloun3.JPG
  • 637193494632167432_saloun.JPG
  • 637193494817169107_saloun4.JPG

Šaloun Ladislav

*1870 +1946

Messalina

ID Aukce: 1535
Zlacená žula, výška 48 cm, signováno vpravo dole. Kolem roku 1912, dílenská replika. Publikováno v knize Portrét v Čechách, Praha 2019, strana 216.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:05:10

1 000 Kč

OLY30558 1600027.05.2020 20:00:10
NJT78765 1500006.05.2020 14:35:49