• 636166387696729325_slar.JPG
  • 636166387790013560_slar2.JPG
  • 636166387612664135_1slar.JPG
  • 636166387743605825_slar1.JPG

Šlár Josef

*1908 +

Město v zimě

ID Aukce: 154
Olej, dřevotříska, 60 x 48 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:10:00

100 Kč

BTL47491 150031.01.2017 18:42:01