Aukce Pohled na Trosky Havlata Karel
  • 637206590746914310_havlata.JPG
  • 637206590904287802_havlata3.JPG
  • 637206590825094073_havlata2.JPG
  • 637206590646966429_havlata1.JPG

Havlata Karel

*1885 +1957

Pohled na Trosky

ID Aukce: 1544
Olej, karton, 35 cm x 49 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:11:00

100 Kč