Aukce Na moři Brychta Jan
  • 637209264620724057_brychta.JPG
  • 637209264753225352_brychta2.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Na moři

ID Aukce: 1549
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Nesignováno, nerámováno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:16:00

500 Kč