Aukce Na moři Brychta Jan

Brychta Jan

*1928 +2013

Na moři

ID Aukce: 1549
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Nesignováno, nerámováno. Původní stav.

Vyvolávací cena
8 000 Kč
8 000 Kč