Aukce Zátiší Brychta Jan
  • 637209267889627387_brychta8.JPG
  • 637209268003259665_brychta9.JPG
  • 637209267810876819_brychta7.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

ID Aukce: 1550
Olej, plátno, 36 cm x 44 cm. Signováno vpravo nahoře. Nerámováno, volné plátno bez blindrámu. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:17:00

500 Kč