Aukce Děti s míčem Brychta Jan
  • 637209269423282119_brychta11.JPG
  • 637209269509532515_brychta12.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Děti s míčem

ID Aukce: 1551
Olej, dřevotříska, 18,5 cm x 49 cm. Nesignováno. Mírně poškozeno. Nerámováno. Původní stav.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:18:00

500 Kč