Aukce Košíček s citrony a červená flaška Brychta Jan
  • 637209271258297174_brychta14.JPG
  • 637209271509272036_brychta17.JPG
  • 637209271433490213_brychta15.JPG
  • 637209271352702581_brychta16.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Košíček s citrony a červená flaška

ID Aukce: 1552
Olej, karton, 19 cm x 23 cm. Signováno, datováno 1949 a popsáno na zadní straně. Zaskleno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:19:00

500 Kč