• 637209276807347036_brychtova1.JPG
  • 637209276869543896_brychtova2.JPG
  • 637209276931888122_brychtova3.JPG
  • 637209276737815249_brychtova.JPG

Brychtová Lída

*1931 +

Kompozice

ID Aukce: 1554
Olej, plátno, 44 cm x 65 cm. Signováno a datováno vpravo dole 1966.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:21:00

500 Kč