• 637211564041012712_nowak51.JPG
  • 637211564123837086_nowak50.JPG
  • 637211564204469746_nowak52.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Dívky

ID Aukce: 1557
Olej, deska, 39,5 cm x 27 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:25:26

500 Kč

CMP29988 550027.05.2020 20:20:26
WIJ69475 500027.05.2020 20:17:35