• 637020647098486275_oskar7.JPG
  • 637020647303689893_oskar9.JPG
  • 637020647235720213_oskar8.JPG
  • 637020647173063557_oskar6.JPG

Schmidt Oskar

*1908 +1982

Pod hradem

ID Aukce: 1570
Akvarel, 25 cm x 39 cm. Signováno a datováno 1931 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 600 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:37:00

100 Kč

JEN24764 160006.05.2020 9:51:49