Aukce Potok s olšemi Hůrka Otakar

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Potok s olšemi

ID Aukce: 1571
Olej, dřevotříska, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
2 800 Kč
3 500 Kč