• 637020638722270277_hurka1.JPG
  • 637020638807025135_hurka2.JPG
  • 637020638632984262_hurka.JPG
  • 637020638543012177_1hurka.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Potok s olšemi

ID Aukce: 1571
Olej, dřevotříska, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 800 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:38:00

100 Kč

Příhozů: 8

CQM27524 350027.05.2020 20:14:11
BPA93388 340027.05.2020 17:26:42
MHJ54490 330026.05.2020 15:24:08
BPA93388 320016.05.2020 18:33:50
MHJ54490 310006.05.2020 14:10:28
BPA93388 300001.05.2020 9:07:05
HDF33995 290028.04.2020 12:54:58
BPA93388 280013.04.2020 23:07:57