• 637109967076624890_svolin1.JPG
  • 637109967162324449_svolin.JPG
  • 637109967631858069_svolin4.JPG
  • 637109967452794204_svolin3.JPG
  • 637109967323705182_svolin2.JPG

Svolinský Karel

*1896 +1986

Kytička

ID Aukce: 1578
Kombinovaná technika, 11,5 cm x 10,5 cm. Signováno a datováno hůře čitelně vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:45:00

100 Kč