• 637112315734690057_motycka1.JPG
  • 637112315827039931_motycka.JPG
  • 637112316062214565_motycka3.JPG
  • 637112315917147253_motycka2.JPG

Motyčka František

Na zápraží

ID Aukce: 1579
Kombinovaná technika, 27,5 cm x 39 cm. Signováno, popsáno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

500 Kč

600 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:46:00

100 Kč

YXX12045 60006.05.2020 9:52:49
TDY63849 50015.04.2020 18:26:12