Aukce Zasněný pohled Dworschak Franz
  • 636079775817070000_1dworschak.JPG
  • 636079775955507500_dworschak.JPG
  • 636079776529726250_dworschak1.JPG
  • 636079776421601250_dworschak_signum.jpg

Dworschak Franz

*1882 +1954

Zasněný pohled

ID Aukce: 158
Olej, plátno, 79 x 52 cm. Restaurováno. Signováno vpravo dole. Datováno 1901.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 31. 1. 2017 19:14:00

1 000 Kč