Aukce Vysoký strom Vondráček Josef
  • 637110038425342468_von32.JPG
  • 637110038469093074_von33.JPG
  • 637110038245385795_von320.JPG
  • 637110038518311920_von34.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Vysoký strom

ID Aukce: 1581
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

500 Kč

600 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:48:00

100 Kč

TBN23782 60027. 5. 2020 20:24:20
XWQ84304 50027. 5. 2020 19:43:19