Aukce Chalupy na kopci Vondráček Josef
  • 637110028857936986_von55.JPG
  • 637110028968250056_von58.JPG
  • 637110028805592581_von56.JPG
  • 637110028913249919_von57.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Chalupy na kopci

ID Aukce: 1582
Olej, karton, 34 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 20:49:00

100 Kč

TOI74431 50027. 5. 2020 19:44:31