• 636111947376865664_1jensen.JPG
  • 636111947537341603_jensen1.JPG
  • 636111947597031777_jensen2.JPG
  • 636111947487026849_jensen.JPG

Jensen Max

*1860 +1908

Rozbouřené moře

ID Aukce: 159
Olej, plátno, 74 x 100 cm. Nesignováno. Na rámu štítek autora. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:15:00

1 000 Kč

Příhozů: 15

SAA36323 2700031.01.2017 19:00:54
FSO55130 2600031.01.2017 18:58:15
SAA36323 2500031.01.2017 18:41:45
FSO55130 2400031.01.2017 18:33:49
SAA36323 2300031.01.2017 18:32:42
SAA36323 2200031.01.2017 18:32:27
FSO55130 2100031.01.2017 18:31:41
HZE83844 2000031.01.2017 18:31:19
SAA36323 1900031.01.2017 18:09:20
HZE83844 1800031.01.2017 18:02:15
SAA36323 1700031.01.2017 17:50:45
SAA36323 1600031.01.2017 17:43:57
HZE83844 1500031.01.2017 17:03:20
SAA36323 1400031.01.2017 15:41:00
HZE83844 1300021.01.2017 8:33:15