• 637225486741304088_brunovsky1.JPG
  • 637225486849071175_brunovsky.JPG
  • 637225486927549235_brunovsky2.JPG
  • 637225486999268531_brunovsky3.JPG

Brunovský Albín

*1935 +1997

Chvála bláznivosti III.

ID Aukce: 1594
Barevný lept, 21 cm x 14,5 cm. Signováno a datováno 1979 vpravo dole. Popsáno dole uprostřed. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 21:01:00

500 Kč

YRB55655 700027.05.2020 19:45:58
HSR19000 650027.05.2020 11:43:48
FSD21292 600026.05.2020 22:17:19
JHY24434 550020.05.2020 20:07:56
HSR19000 500015.04.2020 23:31:05