• 637235865501123231_6.JPG
  • 637235865302925607_4.JPG
  • 637235865409238972_5.JPG

Teniers David II.

*1610 +1690

Dva venkovští pijáci

ID Aukce: 1598
Olej, dřevo, 22 cm x 17 cm. Následovník ( 18. století ).
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 21:05:00

1 000 Kč