• 636079772516913750_kalvoda.JPG
  • 636079772608632500_1kalvoda.JPG
  • 636079772693007500_kalvoda_brizy_2.JPG
  • 636079772739882500_kalvoda_brizy_1.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Zimní pohled

ID Aukce: 16
Olej, karton, 67 x 83 cm. Signováno vlevo dole. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:45:00

1 000 Kč

VOI80770 2000031.10.2016 18:39:21