Aukce Kytice + Rokytnice Morávek Jiří
  • 637236709623368510_m32.JPG
  • 637236709746368146_m31.JPG
  • 637236709882179282_m33.JPG
  • 637236710004685697_m34.JPG
  • 637236710108932395_m35.JPG
  • 637236710442115492_m28.JPG
  • 637236710558074507_m29.JPG
  • 637236710668895047_m30.JPG
  • 637236710237081470_m27.JPG
  • 637236710351000464_m26.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Kytice + Rokytnice

ID Aukce: 1601
2 díla, kytice - olejový pastel, 42 cm x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno. Rokytnice - akvarel, 30 cm x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:08:00

100 Kč