Aukce Postavy Morávek Jiří
  • 637236711728078864_m4.JPG
  • 637236711846411717_m5.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Postavy

ID Aukce: 1602
Olej, plátno, 45 cm x 35 cm. Nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:09:00

100 Kč

LLE77315 100029. 4. 2020 20:16:56