Aukce Requiem Morávek Jiří
  • 637236713282818962_m37.JPG
  • 637236713362050198_m36.JPG
  • 637236713435535213_m38.JPG
  • 637236713519619244_m39.JPG
  • 637236713615527216_m40.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Requiem

ID Aukce: 1603
Olej, plátno, 41 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:10:00

100 Kč

SNJ78858 100029. 4. 2020 20:17:11