Aukce Pouliční slečny Morávek Jiří
  • 637236715443783024_m19.JPG
  • 637236715514186840_m20.JPG
  • 637236715581327895_m21.JPG
  • 637236715341732312_m18.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Pouliční slečny

ID Aukce: 1604
Olej, dřevo, 40 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:11:00

100 Kč