Aukce Erotický motiv Morávek Jiří
  • 637236718838906938_m7.JPG
  • 637236718928603542_m6.JPG
  • 637236719009968798_m8.JPG
  • 637236719217822942_m9.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Erotický motiv

ID Aukce: 1606
Olej, karton, 41 cm x 27 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:13:00

100 Kč

HRC11398 100029. 4. 2020 20:17:33