Aukce Clauniáda Morávek Jiří

Morávek Jiří

*1924 +1990

Clauniáda

ID Aukce: 1607
Olej, dřevo, 40 cm x 28 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč