Aukce Clauniáda Morávek Jiří
  • 637236720273702249_m15.JPG
  • 637236720351131469_m16.JPG
  • 637236720416444206_m17.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Clauniáda

ID Aukce: 1607
Olej, dřevo, 40 cm x 28 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27. 5. 2020 21:14:00

100 Kč

FGS54102 100029. 4. 2020 20:18:01