• 637303182570313706_5.JPG
  • 637303182977283309_6.JPG
  • 637303183164972440_8.JPG
  • 637303182806224001_Chittussi.JPG
  • 637303183077916332_7.JPG
  • 637303183367959979_chitt.JPG

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Lovětínský rybník

ID Aukce: 1610
Olej, plátno, 45,5 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1887. Pravost ověřil prof. PhDr. Roman Prahl Csc., znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Dílo uvedeno v monografii Chittussi, 2020, číslo L48, vystavováno, publikováno, výstava Má Vlast 2015. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

500 000 Kč

800 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:00:00

50 000 Kč

SAA38246 80000021.10.2020 18:51:03
UKC24951 75000016.10.2020 18:24:45
DAW67519 70000021.08.2020 11:14:13
EDT27459 65000020.08.2020 10:49:09
MZB26449 60000024.07.2020 15:49:18
DAW67519 55000020.07.2020 22:34:41
EDT27459 50000014.07.2020 15:19:35