• 637303186797652477_lolek7.JPG
  • 637303187056362991_lolek3.JPG
  • 637303187287745841_lolek5.JPG
  • 637303186929418951_lolek1.JPG
  • 637303187166280653_lolek4.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Letní krajina

ID Aukce: 1611
Olej, plátno, 75 cm x 100 cm. Signováno a datováno 1898 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vystavováno, výstava Má Vlast 2015. Publikováno v knize Má Vlast 2015, strana 294. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

250 000 Kč

460 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:01:00

10 000 Kč

Příhozů: 22

JBO14571 46000021.10.2020 18:49:04
TVA25279 45000021.10.2020 18:48:49
JBO14571 44000021.10.2020 18:48:43
TVA25279 43000021.10.2020 18:48:28
JBO14571 42000021.10.2020 18:48:21
TVA25279 41000021.10.2020 18:48:08
JBO14571 40000021.10.2020 18:48:06
TVA25279 39000021.10.2020 18:47:57
JBO14571 38000021.10.2020 18:47:51
TVA25279 37000021.10.2020 18:47:26
JBO14571 36000021.10.2020 18:47:16
TVA25279 35000021.10.2020 18:42:57
SKG90459 34000021.10.2020 18:42:47
TVA25279 33000021.10.2020 18:42:47
SKG90459 32000021.10.2020 18:42:36
TVA25279 31000016.10.2020 18:24:51
JBO14571 30000018.08.2020 18:29:05
ZEL15209 29000008.08.2020 11:40:24
JBO14571 28000021.07.2020 18:58:15
ZEL15209 27000021.07.2020 18:52:29
JBO14571 26000020.07.2020 22:34:29
ZEL15209 25000014.07.2020 17:46:38