Aukce Zimní krajina Kaván František
  • 637303202442886717_kavan5.JPG
  • 637303202646777868_kavan9.JPG
  • 637303202347569758_kavan7.JPG
  • 637303202523798285_kavan8.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 1615
Olej, karton, 26,5 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

85 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:12:30

5 000 Kč

Příhozů: 33

CZB25170 8500021. 10. 2020 19:07:30
YYU20774 8000021. 10. 2020 19:03:21
EXN91042 7500021. 10. 2020 18:59:51
YYU20774 7000021. 10. 2020 18:59:43
EXN91042 6500021. 10. 2020 18:59:30
YYU20774 6000021. 10. 2020 18:57:57
EXN91042 5500021. 10. 2020 18:57:47
YYU20774 5000021. 10. 2020 18:57:47
EXN91042 4900021. 10. 2020 18:57:37
YYU20774 4800021. 10. 2020 18:57:36
EXN91042 4700021. 10. 2020 18:57:26
YYU20774 4600021. 10. 2020 18:57:26
EXN91042 4500021. 10. 2020 18:57:16
YYU20774 4400021. 10. 2020 18:57:16
EXN91042 4300021. 10. 2020 18:57:05
YYU20774 4200021. 10. 2020 18:57:05
EXN91042 4100021. 10. 2020 18:56:55
YYU20774 4000021. 10. 2020 18:55:42
CZB25170 3900021. 10. 2020 18:55:39
YYU20774 380007. 10. 2020 5:27:08
XJA29896 370007. 10. 2020 5:26:26
YYU20774 360007. 10. 2020 5:26:21
XJA29896 350006. 10. 2020 20:25:43
YYU20774 340005. 10. 2020 2:02:00
XJA29896 330005. 10. 2020 2:01:50
YYU20774 320005. 10. 2020 2:01:50
XJA29896 310005. 10. 2020 2:00:28
YYU20774 300005. 10. 2020 2:00:21
XJA29896 290004. 10. 2020 19:25:15
YYU20774 2800020. 7. 2020 16:04:49