Aukce Nokturno Chwala Adolf
  • 636770166363696729_chwala2.jpg
  • 637322235190259281_8.JPG
  • 637322235394543714_6.JPG
  • 637322235487390885_7.JPG

Chwala Adolf

*1836 +1900

Nokturno

ID Aukce: 1617
Olej, plátno, 79 cm x 111 cm. Kolem roku 1880. Signováno vlevo dole. Restaurováno. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

380 000 Kč

380 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:07:00

10 000 Kč

XON15039 3800002. 9. 2020 12:44:56