Aukce Kotel a Krkonoš Kaván František
  • 637324070107606580_kavan.JPG
  • 637324070341827121_kavan4.JPG
  • 637324070436688218_kavan2.JPG
  • 637324070522001098_kavan3.JPG

Kotel a Krkonoš

ID Aukce: 1619
Olej, karton, 20,5 cm x 29,5 cm. Signováno vlevo dole s věnováním. Kolem roku 1900. Dílo uvedeno v soupisu díla F. Kaván, číslo 690. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

75 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:09:00

5 000 Kč

AAF62726 8000021. 10. 2020 18:16:51
ATV58191 750008. 8. 2020 11:43:33