Aukce Ležící akt Horn Julius
  • 636172463019768717_horn.JPG
  • 636172463069456217_horn1.JPG
  • 636172462937737467_1horn.JPG
  • 636172463106956217_horn2.JPG

Horn Julius

*1900 +

Ležící akt

ID Aukce: 162
Olej, plátno, fixované na dřevě, 57 x 83 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 31. 1. 2017 19:18:00

500 Kč

GLJ58576 800031. 1. 2017 18:48:22
BBS20450 750030. 1. 2017 20:04:55