Aukce Na Horní Chrudimce Kaván František

Na Horní Chrudimce

ID Aukce: 1620
Olej, lepenka, 24 cm x 34,5 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1904 - 1905. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.

Vyvolávací cena
140 000 Kč
150 000 Kč