• 637356783339533272_kavan.JPG
  • 637356783528197693_kavan4.JPG
  • 637356783608198309_kavan5.JPG
  • 637356783445327833_kavan6.JPG

Na Horní Chrudimce

ID Aukce: 1620
Olej, lepenka, 24 cm x 34,5 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1904 - 1905. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

140 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:10:00

10 000 Kč

BWY89127 15000021.10.2020 18:50:06
NYG55691 14000016.10.2020 18:22:12