Aukce V dešti Macoun Gustav
  • 637303229119244809_macoun1.JPG
  • 637303229229402148_macoun.JPG
  • 637303229317371579_macoun2.JPG
  • 637303229538339719_macoun3.JPG
  • 637303229831648385_macoun4.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

V dešti

ID Aukce: 1622
Olej, karton, 64,5 cm x 72 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1918. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:20:07

1 000 Kč

Příhozů: 11

HNR59864 2800021. 10. 2020 19:15:07
RYC77580 2700021. 10. 2020 19:12:47
HNR59864 2600021. 10. 2020 19:12:37
RYC77580 2500021. 10. 2020 19:08:50
ENL26404 2400021. 10. 2020 19:08:49
RYC77580 2300021. 10. 2020 19:02:06
ENL26404 2200021. 10. 2020 19:02:00
RYC77580 2100021. 10. 2020 16:55:22
QYZ66951 2000021. 10. 2020 16:55:12
RYC77580 1900021. 10. 2020 14:44:26
XHV27928 1800014. 7. 2020 17:57:08