• 637303214059311649_kalvoda2.JPG
  • 637303214136831647_kalvoda3.JPG
  • 637303213887554243_kalvoda1.JPG
  • 637303213969618758_kalvoda.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Lichnice

ID Aukce: 1628
Olej, dřevotříska, 35 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole s přípisem Lichnice. Kolem roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:18:00

1 000 Kč

CGK23954 2200027.07.2020 11:37:51