• 636105100192305040_1viktor.jpg
  • 636105100266682896_viktor.jpg
  • 636105100320278704_viktor2.JPG
  • 636105100388406320_viktor1.JPG

Olgyai Viktor

*1870 +1929

Pohled do lesa

ID Aukce: 163
Olej, plátno, 70 x 100 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:25:01

1 000 Kč

Příhozů: 16

CAG80985 1500031.01.2017 19:20:01
UUF52911 1400031.01.2017 19:19:00
CAG80985 1300031.01.2017 19:18:32
UUF52911 1200031.01.2017 19:17:38
CAG80985 1100031.01.2017 19:16:14
UUF52911 1000031.01.2017 19:15:29
CAG80985 950031.01.2017 19:15:24
UUF52911 900031.01.2017 19:13:29
CAG80985 850031.01.2017 19:13:26
UUF52911 800031.01.2017 19:12:54
PGF45597 750031.01.2017 19:12:09
CAG80985 700031.01.2017 19:12:01
PGF45597 650031.01.2017 19:05:58
CAG80985 600031.01.2017 19:05:56
PGF45597 550031.01.2017 18:56:34
UUF52911 500031.01.2017 14:11:15