Aukce Rozkvetlé stromy Kaván František
  • 637311848753759295_kav3.JPG
  • 637311847722926125_kav1.JPG
  • 637311848300605329_kav2.JPG
  • 637311848199667050_kav.JPG

Rozkvetlé stromy

ID Aukce: 1636
Akvarel, 17 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno, pouze v paspartě. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:30:55

1 000 Kč

CVD04047 1300021. 10. 2020 19:25:55
FFM96226 1200021. 10. 2020 19:25:39
CVD04047 1100021. 10. 2020 19:01:16
OLB92518 100008. 8. 2020 11:51:42