Aukce Pohled na vesnici Kaván František
  • 637311850642387412_kav5.JPG
  • 637311850864535511_kav7.JPG
  • 637311850796458576_kav6.JPG
  • 637311850724420913_kav4.JPG

Pohled na vesnici

ID Aukce: 1637
Akvarel, 18,5 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno, pouze paspartováno, pasparta poškozena, akvarel v pořádku. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:27:00

1 000 Kč

OYW72019 1100021. 10. 2020 19:01:38
WSS47859 100008. 8. 2020 11:52:41