Aukce Pohled na vesnici Kaván František

Pohled na vesnici

ID Aukce: 1637
Akvarel, 18,5 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno, pouze paspartováno, pasparta poškozena, akvarel v pořádku. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
10 000 Kč
11 000 Kč