Aukce Kompozice Brychta Jan
  • 637303320498611498_brychta1.JPG
  • 637303320578299594_brychta.JPG
  • 637303320718033666_brychta3.JPG
  • 637303320643680425_brychta2.JPG

Brychta Jan

*1928 +2013

Kompozice

ID Aukce: 1642
Kombinovaná technika, 33 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole. Na několik místech poškozeno, skvrny, nerámováno, paspartováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 19:32:00

500 Kč

EFC76666 500021. 10. 2020 19:18:31