• 637303327953502548_kraj.JPG
  • 637303328069465292_4.JPG
  • 637303328199136645_kraj1.JPG
  • 637303328304209106_kraj2.JPG

Pečínka František

*1869 +1917

ID Aukce: 1646
Olej, karton, 19,5 cm x 24 cm. Signováno hůře čitelně vpravo dole. Kolem roku 1914. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:46:04

500 Kč

OEH01483 900021.10.2020 19:41:04
NHB57570 850021.10.2020 19:40:53
OEH01483 800021.10.2020 19:36:49
NHB57570 750021.10.2020 19:36:15
OEH01483 700021.10.2020 19:34:28
NHB57570 650021.10.2020 19:21:28
ONE29982 600021.10.2020 17:11:14