• 636179407541213064_honsa.JPG
  • 636179407786677101_honsa1.JPG
  • 636179407696210088_honsa_ram.JPG
  • 636179407897768718_honsa2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

U staré chalupy

ID Aukce: 165
Olej, karton, 35,5 x 47,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Rok 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

34 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:28:49

1 000 Kč

VKJ39397 3400031.01.2017 19:23:49
BYB00355 3300031.01.2017 19:20:00
VKJ39397 3200031.01.2017 19:19:50
BYB00355 3100031.01.2017 19:09:59
VKJ39397 3000028.01.2017 19:04:16