• 637304076427939961_3.JPG
  • 637304076641949646_7.JPG
  • 637304076515189817_4.JPG

Saudek Jan

*1935 +

"Monique"

ID Aukce: 1654
Klasická černobílá fotografie, rozměr 29,8 cm x 39,8 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:48:35

1 000 Kč

Příhozů: 11

FCL69297 2500021.10.2020 19:43:34
RJO18039 2400021.10.2020 17:27:57
JTF71053 2300021.10.2020 17:27:53
RJO18039 2200021.10.2020 15:28:08
TZD35572 2100021.10.2020 15:28:08
RJO18039 2000015.10.2020 11:38:36
CDU69903 1900015.10.2020 11:38:28
RJO18039 1800029.09.2020 14:10:13
JTF71053 1700025.09.2020 12:29:33
CDU69903 1600015.09.2020 14:40:11
CVA61473 1500018.07.2020 8:54:45