• 637304077874582259_2.JPG
  • 637304078041235915_9.JPG
  • 637304077799231116_1.JPG

Saudek Jan

*1935 +

"The Superwalkman"

ID Aukce: 1655
Klasická černobílá fotografie, rozměr 29,3 cm x 23,8 cm, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:45:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

MRO22478 1900021.10.2020 19:26:52
UEA40944 1800021.10.2020 19:26:43
MRO22478 1700021.10.2020 9:00:28
UEA40944 1600021.10.2020 9:00:26
MRO22478 1500019.10.2020 9:21:55
UEA40944 1400019.10.2020 9:21:53
MRO22478 1300029.09.2020 14:08:11
DUQ98655 1200018.07.2020 8:55:02