• 637304092991006003_5.JPG
  • 637304093096536548_1.JPG
  • 637304093251553692_4.JPG
  • 637304093332501715_3.JPG
  • 637304093177490645_2.JPG

Verich František

Děvče v kroji

ID Aukce: 1657
Olej, karton, 28 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:47:00

100 Kč

KGL45090 300001.09.2020 9:55:51