• 637303226781121857_jira7.JPG
  • 637303226859214522_jira8.JPG
  • 637303226624369717_jira6.JPG
  • 637303226702040266_jira5.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Loďky II.

ID Aukce: 1660
Akvarel, papír, 42 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:54:36

1 000 Kč

HRZ40036 2100021.10.2020 19:49:36
ZBC46105 2000021.10.2020 19:48:09
HRZ40036 1900021.10.2020 19:46:18
ZBC46105 1800021.10.2020 19:46:11
HRZ40036 1700021.10.2020 19:30:29
KHY12399 1600028.08.2020 14:37:58
HNP20225 1500028.08.2020 14:21:38